sanddesign

Hra prirodzených farieb (bez použitia farebných pigmentov) prepožičiava materiálu príjemný vzhľad a vytvára v miestnosti útulnú atmosféru. Štruktúra, zloženie, nízka hmotnosť a minimálna montážna výška poskytujú materiál s vysokou flexibilitou využitia. Na rozdiel od prírodného kameňa, ktorý má často technické alebo fyzikálne obmedzenia.

Tapety je možné použiť na všetkých povrchoch v stavebníctve ako napríklad betón, omietka, sadrokartón, drevo a drevené kompozity, plasty a dokonca aj ľahké kovové povrchy. Vďaka svojej flexibilite použité aj na zakrivených plochách ako sú stĺpy alebo nerovné povrchy.

Prostredníctvom rozsiahleho spracovania bez kĺbov alebo prostredníctvom rezov s rôznymi strihmi a spracovaním rôznych vzorov na rôzne konštrukcie možno dosiahnuť zvýraznenie každej miestnosti tak, že sa môže prispôsobiť individuálnym potrebám každého klienta.

Aktuálna kolekcia má maľby pieskovcových stien vyrobených výlučne z čistých prírodných pieskov. Pre tento účel používame iba vybrané špeciálne kremenné piesky, ktoré obstarávame na celom svete. Našim zákazníkom ponúkame konzistentnú kvalitu na vysokej úrovni.

Technické parametre

Oblasť použitia

Vnútorné a vonkajšie prostredie

Teplota spracovania

+5°C až 30°C

Veľkosť balenia

rolky v rozmere 270 cm x 120 cm (neorezané)
formátovaný produkt 59 cm x 29 cm

Hrúbka tapety

1 mm až 3 mm

Technický list na stiahnutie

Vzorkovník tapiet

Postup aplikácie

Podrobný postup aplikácie a spracovania nájdete v priloženom .pdf návode.